Jean-Guide-Slider
Erkek Fit / Kalıp
JEAN-GUIDE-WOMAN

İade Şartları

Tiwister.com.tr, hiçbir koşul belirtmek gerekmeksizin, 7 (yedi) gün koşulsuz iade kabul eder. Sizden tek isteğimiz, iade edeceğiniz ürün ya da ürünlere ait bilgileri "İade Bildirim Formu" ile eksiksiz olarak bize bildirmeniz. Bu aşamada müşteri hizmetlerimiz vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz. (+90 212 507 98 45 – 46)

Dikkat etmeniz gerekenler;

  • İade etmek istediğiniz ürünler, bozulmamış, yırtılmamış, kutusuna zarar gelmemiş, dolayısıyla yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş, orijinal kutusunda/paketinde ve teslim aldığınız şeklini koruyor olmalı.
  • İade kargosu ücreti farklı şartlara göre değişkenlik göstermektedir. Faturada belirtmiş olduğumuz "Fatih Caddesi Alaybey Sok. No 16/2 Merter / İstanbul" adresine gönderebilirsiniz.
  • İade kargonuz bize ulaşıp, iade departmanımız tarafından incelenecek ve olumsuz bir koşul olmadığı sürece ürün ücreti, İade işleminin banka sistemlerindeki karta yansıma sürelerinde farklılık olmakta olup iade tutarı, kredi kartlarında 5-7, banka kartlarında ise 20-25 gün içerisinde yansımaktadır.

Kusurlu Ürün İadesi

Üründen kaynaklı bir sorun olması sebebiyle 14 (on dört) gün içerisinde iade işleminizi başlatabilirsiniz.

Ürün İade Adımları

1.     İade Bildirim Formunu eksiksiz doldurarak gönderiniz veya web sitemizden kullanıcı panelinizden iade bildirimi yapmanız gerekmekte

2.     Bildirim formunuzun bize ulaşmasının akabinde iade işleminizin bir sonraki aşaması için yönlendirileceksiniz.

3.     Gelen bilgi mailimiz akabinde iade etmek istediğiniz ürünü, faturasını unutmaksızın paketleyiniz.

4.     Anlaşmalı kargomuz vasıtasıyla " Fatih Caddesi Alaybey Sok. No 16/2 Merter / İstanbul" adresine gönderiniz.

5.     İade departmanımız tarafından koşullara uygun olduğu onaylanan ürününüzün ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 7 - 20 gün sürmektedir.

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR